Virály

27. ledna 2022 11:02

redakce Prima Lajk

VIDEO: Policie zastavila pětiletého kluka, který řídil auto. Jel si prý koupit Lamborghini

Policie v americkém Utahu zadržela pětiletého chlapce, který řídil auto svých rodičů. V kapse měl 3 dolary a chtěl si za ně koupit Lamborghini.

Chlapec odjel v SUV poté, co se pohádal se svou matkou, která řekla, že mu luxusní auto nekoupí. Když policista zastavil auto na dálnici, nevěřil svým očím. Pětiletý chlapec mu řekl, že měl v plánu jet do Kalifornie a koupit si Lamborghini, jehož cena se pohybuje někde kolem 200 tisíc dolarů.

Podle úředníka Nicka Streeta během celého incidentu naštěstí nebyl nikdo zraněn. Policie je však v kontaktu s kanceláří právního zástupce, aby rozhodla, zda podat obvinění proti chlapcovým rodičům. Podle něj není neobvyklé vidět řídit 13leté nebo 14leté dítě, ale bylo „velmi zvláštní“ vidět za volantem někoho tak malého.

Tento příběh neunikl ani muži jménem Jeremy Neves, který rodině nabídl, že malého výtržníka vezme na projížďku ve svém sporťáku. „Šokovalo mě, že pětileté dítě vědělo, jak se dostat na dálnici, a ještě zastavilo policistovi. Nemohl jsem tomu uvěřit,“ okomentoval incident Neves. Rodina mu pak poděkovala za to, že jejich synovi alespoň částěčně splnil sen.

Sdílejte článek

Přečtěte si také