návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

VIDEO: Poprvé v historii má komentář na YouTube 1 milion lajků! Co vtipného napsal frajer pod video Billie Eilish?

Vtip za milion lajků.
Vydáno: 14.10.2019
Komentář s milionem lajků pod videem Billie Eilish 1
Autor: profimedia.cz Komentář s milionem lajků pod videem Billie Eilish 1

Není snadné být vtipný. Ještě těžší je to pak na internetu, kde se o to snaží kdekdo. Občas se ale sejdou nálada, situace i kousek toho štěstí a řeknou si, že teď by to šlo. Většinou tak vznikne nezapomenutelný vtípek, který si budou pamatovat ještě generace po nás. V případě historicky prvního komentáře na YouTube, který posbíral 1 milion lajků, je to v podstatě zaručené.

 

 

Komentář se nachází pod videem zpěvačky Billie Eilish a jejího hit singlu Bad Guy. Jistý Seth Everman pod video napsal slovní hříčku na text písně, která doslova říká: „I’m the bald guy“ (v překladu: „já jsem ten plešoun“). No a protože Seth skutečně je plešatý a od bald k bad není zase tak daleko, začal za svůj rychlý smysl pro humor rychle sbírat lajky. Netrvalo dlouho a nový rekord je na světě. A přestože určitě nejde o to nejvtipnější, co kdy na YouTube kdo napsal, něco nám tak říká, že mohlo být klidně mnohem hůř.

 

Článek je zařazen v: lajky , YouTube , Billie Eilish , Bad Guy , vtip , komentáře

reklama