Virály

22. října 2021 16:52

redakce Prima Lajk

VIDEO: Případ zavražděné influencerky má mrazivou dohru. Policie našla ostatky jejího přítele

Vražda americké influencerky Gabby Petito má završení. Policie našla ostatky jejího přítele Briana Laundrieho.

Hlavním podezřelým v případě zavraždění americké influencerky Gabby Petito byl prakticky ihned po zjištění její přítel Brian Laundrie. Ten ale zmizel z radaru tak rychle, že jej policie už nikdy znovu nevypátrala, nevyslechla, a nemohla tak ani oficiálně označit za pachatele vraždy. A nejspíš už ani nikdy neoznačí.

Ostatky těla nalezené před pár dny v národním parku Myakkahatchee Creek Environmental Park totiž byly potvrzeny jako ostatky právě zmizelého Briana Laundrieho. Pátrání po muži je tak u konce, a nyní nezbývá vyšetřovatelům než případ uzavřít. Množí se sice teorie, jestli rodiče Laundrieho neměli s jeho zmizením něco společného, to ale bude posouzeno jako samostatný případ, a momentálně tak není jasné, jestli vůbec ještě někdy veřejnost a pozůstalí zjistí pravdu o tom, co se vlastně v onen tragický zářijový večer mezi Gabby a Brianem přihodilo.

Faktem je, že Gabby nahlásila násilné chování svého přítele jen pár dní předtím, než zemřela. Policie měla dokonce Laundrieho v jednu chvíli v hrsti. Kolem případu neustále obíhala média a tamější úřady vynaložily nemalé prostředky, aby byl muž i dívka nalezeni. V obou případech se tak ale stalo pozdě.

Sdílejte článek
Štítky policie smrt FBI vražda ostatky případ influencerka Brian Laundrie Influencer Gabby Petito Brian Christopher Laundrie

Přečtěte si také