návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

VIDEO: Protestujícím na Floridě vadí, že nejsou otevřené posilovny. Dělali kliky před soudem

Chcete protestovat a zároveň se udržet v kondici? Běžte demonstrovat na Floridu.
Vydáno: 12.05.2020, rd
Protesty se cvičením  1
Autor: youtube.com Protesty se cvičením 1

Koronavirus a všechno s ním spjaté už je tolik propírané téma, že vlastně nevíme, co dalšího k tomu psát. Dokonce i fakt, že v Americe a vůbec po celém světě protestují lidé za to, aby se všechna opatření uvolnila a svět se vrátil do normálu, není žádnou novinkou. Proč státy a jednotlivé země odmítají mávnutím kouzelného proutku všechna opatření zrušit, je pak jasné všem, kdo věnují alespoň trochu pozornosti lékařům, vědcům nebo komukoli, kdo pandemii zkoumá a řeší, jak moc je situace teď bezpečná a jak rychle by se vše mohlo zase otočit.

Každopádně výše zmíněné řádky naprosto míjejí skupinku protestujících na Floridě, kteří se teď sešli před soudem ve městě Clearwater, aby ukázali, že jim vadí nastolená opatření, zejména týkající se uzavření posiloven. Jako formu protestu si pak zvolili cvičení, včetně například i dělání kliků. Rozestupy? Na ty se jednoduše vykašlali. Holt, někteří lidé tu situaci stále úplně nepobírají. Bohužel.

 

Článek je zařazen v: posilovny , Florida , protestující , demonstrace , koronavirus , opatření

reklama