Virály

21. května 2019 16:05

redakce Prima Lajk

VIDEO: Psí chůva chodila nahá a měla sex v bytě ženy, které hlídala mazlíčka. Jak šíleně tohle zdůvodnila?

Představte si, že si najmete chůvu pro svého psa, která má ve vašem bytě sex... a taky v něm chodí nahá...

V Americe funguje služba, díky které si prostřednictvím aplikace lidé mohou objednat chůvu pro své domácí mazlíčky. A je u nich velmi populární. Tedy u většiny. Majitelka jednoho hlídaného pejska Rosie Brown téhle nabídky už asi nikdy nevyužije. Bezpečnostní kamera, kterou má v bytě nainstalovanou, totiž zachytila chůvu jejího mazlíčka, jak se prochází nahá po bytě, a dokonce si vede muže do ložnice obyvatelky bytu.

Původně měla 26letá Brengle hlídat psa čtyři dny. Brzy po příchodu chůvy však Rosie dostala upozornění od svého bezpečnostního systému. Podívala se tedy na pořízené záběry a nestačila se divit. Viděla na nich Brengle, jak se líbá s cizím mužem a pohybuje se s ním mezi ložnicí a pokojem pro hosty. K tomu všemu ani nesplnila své povinnosti, za které byla poměrně slušně zaplacená. S majitelkou se totiž dohodly, že půjde se psem na 30–60minutovou procházku.

Záběry z kamery však odhalily, že ho chůva vzala ven pouze na pět minut. Když se Rosie chůvy na její nahotu zeptala, odvětila jí, že bylo moc velké horko a ona nemá ráda oblečení. Sex v ložnici popřela. Ať už to bylo jakkoliv, faktem zůstává, že Brengle byla smazána ze seznamu v populární aplikaci a Rosie se už asi nikdy neposadí na svůj nový gauč v obýváku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také