návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

VIDEO: Pytláci zastřelili medvědici v zimním spánku i její naříkající mláďata. Tyhle brutální záběry naštvaly internet

Bezcitným mužům v tomto odporném, naprosto nehumánním činu nezabránil ani fakt, že zabíjení medvědů je na Aljašce zakázáno.
Vydáno: 29.03.2019
Pytláci brutálně zabili medvědici i s mláďaty 2
Autor: Youtube / The Humane Society of the United States Pytláci brutálně zabili medvědici i s mláďaty 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Někteří lidé si za každou cenu musí dokazovat, že jsou pány tvorstva. A někteří to dělají tak nechutným způsobem, že to z nich naopak dělá největší spodinu na této planetě. Smutným příkladem jsou otec Andrew Renner a jeho syn Owen, kteří se v dubnu roku 2018 vydali do drsné divočiny Aljašky na lov a naprosto nemilosrdným způsobem zabili medvědici v zimním spánku i její mláďata. Celou akci bez vědomí pytláků natočily kamery umístěné poblíž doupěte medvědů, kteří byli součástí studie prováděné institucemi US Forest Service a Alaska Department of Fish & Game.

Záběry ukazují, jak oba muži přicházejí k medvědí noře, a když spící samice nijak nereagovala, vtrhli dovnitř, na místě zastřelili ji i její úpěnlivě naříkající medvíďata a poté si je mrtvé odnesli pryč. Americká organizace na ochranu zvířecích práv video zveřejnila na YouTube, aby o tomto hrůzném činu informovala společnost a upozornila na hrozbu, že by se kvůli administrativě Donalda Trumpa staly podobné vraždy zvířat legální. Zabíjení medvědů černých je v současnosti na Aljašce zakázáno, nejen tento případ ale dokazuje, že zákon zdaleka není dostatečně odstrašujícím prostředkem.

Rennerovi byli za tento čin trestně stíháni. V lednu tohoto roku přiznali vinu a přijali trest ve formě pokuty, pobytu ve vězení, dočasného odebrání loveckého povolení a konfiskace osobního majetku. Po zhlédnutí následujících záběrů si sami můžete udělat obrázek o tom, zda je jejich trest adekvátní, či nikoliv.

 

 

Napadl ji medvěd!

BRUTÁLNÍ VIDEO: Ženu napadl v televizním studiu cirkusový medvěd! Tlapou ji strhl k zemi a ostrými drápy...

Článek je zařazen v: Pytláci , medvědi , zabití , zastřelení , lov