Virály

16. října 2018 13:39

redakce Prima Lajk

VIDEO: Rasistka nechtěla pustit černého muže do domu, kde bydlí! Týpek jí za to dal tvrdou lekci

Týpek natočil rasistku, která ho nechtěla pustit domů.

V Americe mají problém. Říká se mu rasismus a se zvolením prezidenta Donalda Trumpa se čím dál tím více lidí přestává bát svůj rasismus veřejně projevovat. A to i v případě, že si je přitom lidi natočí, aby měli později důkaz.

Nedávno tak jedna paní zavolala policisty na 9letého chlapce, který ji podle všeho sexuálně napadl, když jí sáhl na zadek. O dva dny později se z bezpečnostních kamer všichni dozvěděli, že chlapec se o její zadek omylem otřel batohem, když vystupoval z přeplněného obchodu. A to je jenom jeden z mnoha případů. Ten poslední? Rasistka odmítala pustit do domu jistého D’Arreiona Tolese. A to i přes to, že jí jasně řekl, že v domě bydlí.

Jak uvidíte z následujícího videa, žena nejprve muži blokuje cestu, ten se jí snaží rozumně a v klidu vysvětlit, že v domě bydlí, a ona nemá právo mu bránit v cestě. Jenže žena si nedá říct a jejich konflikt tak eskaluje až do chvíle, kdy muž jednoduše vrazí dovnitř a pokračuje v cestě ke svému bytu, od kterého má samozřejmě klíče. Co bylo dál?

O třicet minut později prý na jeho dveře zaťukala policie. Muž vše vysvětlit a policie odjela. Karma ale opět jednou zaúřadovala, díky virálnímu videu totiž internet ženu identifikoval, a ta kvůli svému jednání přišla o práci.

Sdílejte článek

Přečtěte si také