Virály

21. listopadu 2022 15:23

redakce Prima Lajk

VIDEO: Reportérku okradli v živém přenosu z MS ve fotbale! Co šokujícího jí řekla policie?

Reportérku okradli v přímém přenosu z MS ve fotbale v Kataru.

Letošní fotbalové mistrovství světa v Kataru provázejí doposud jen samé kontroverze. Asi nejstrašlivější jsou doložené zprávy o zhruba tisícovce mrtvých dělníků, kteří zemřeli při budování fotbalových areálů za často nelidských podmínek. Navzdory tomu k žádnému většímu bojkotu turnaje nedošlo, a většina těch nejlepších zemí světa tak v následujících týdnech bude usilovat o zisk cenné trofeje. Jak ale ukázal hned první den, ani zbytek turnaje se zjevně neobejde bez skandálů.

Zatímco většina světa řeší trapas domácích, kteří prohráli s Ekvádorem, a navíc jejich vlastní fanoušci odcházeli masivně již v průběhu utkání ze stadionu, argentinská reportérka Dominique Metzger měla mezitím v Kataru jiné starosti. Někdo jí totiž okradl přímo v živém přenosu, a ona tak přišla o své osobní dokumenty i část peněz. Věci měla během reportáže uložené ve své kabelce, jak následně sama popsala, vůbec přitom nezaregistrovala v té skrumáži lidí, že by jí někdo na kabelku sahal.

Incident tak nahlásila na policii, kde na ni čekalo další překvapení. Tamější strážci zákona reportérku totiž ujistili, že pachatele nejen dopadnou, ale že si ona sama bude moct vybrat, jaký druh trestu jej stihne. Údajně si mohla vybrat deportaci nebo pětileté vězení. To však žena odmítla s tím, že chce jen zpátky svoji peněženku, o spravedlnosti rozhodovat nehodlá. Tomu mimochodem předcházel jiný šok, a to když tamější mužští policisté reportérku nechtěli vyslechnout a ona musela vyhledat ženskou policistku. Na jedné straně zkrátka luxusní MS ve fotbale za všechny peníze světa a na té druhé společenské hodnoty stále jako z pravěku.

Sdílejte článek
Štítky reportérka policie krádež Katar MS ve fotbale 2022

Přečtěte si také