pneumatiky nárazníkové stoly Fish Tales
Autor: Fish Tales/Facebook pneumatiky nárazníkové stoly Fish Tales

VIDEO: Restaurace nutí zákazníky sedět v pneumatikách, aby udržovali sociální odstup! Tyhle záběry baví internet

sis. Publikováno: 19.05.2020
Pandemie koronaviru je sice v našich končinách momentálně na ústupu, ale stejné to rozhodně není ve zbytku světa. Některé restaurace sice mohou mít otevřeno, je ale potřeba dodržovat sociální distanci alespoň dva metry.

reklama

Tahle restaurace na to vyzrála po svém. Vymyslela pro své zákazníky speciální pneumatiky, z kterých je vyrobený stůl. Doprostřed tohoto „umění“ se pak zákazník posadí, může se najíst a napít. Ale taky se může prostřednictvím tohoto zvláštního stolu pohybovat, protože má dole kolečka. Každý člověk tak tedy má odstup od druhých doporučenou vzdálenost. Tyhle „nárazníkové stoly“, jak jsou někde popsána, pomáhají dodržování přiměřeného odstupu.

Majitelé restaurace Fish Tales Shawn a Donna Harman si myslí, že se budou lidé při používání těchto vozítek dobře bavit i poté, co pandemie skončí. Je to jimi zavedená novinka a přináší spoustu zábavy při pohybování se – nedoporučovali by však úmyslně do sebe strkat nebo padat, protože pak by se veškeré jídlo mohlo rozsypat a pití rozlít. Prozatím mají takových stolů deset. Cílem restaurace je však hlavně se tento rok nějak udržet nad vodou a nezkrachovat.

reklama