návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

VIDEO: Revoluční cirkus! Místo živých zvířat byly lidem promítány hologramy. Tyhle fantastické záběry vás dostanou

Revoluční cirkus nabízí divákům hologramy místo skutečných zvířat.
Vydáno: 05.06.2019
Holografický cirkus 2
Autor: youtube.com Holografický cirkus 2

Divoká zvířata byla až příliš dlouho zneužívána lidmi pro jejich vlastní pobavení. Život v děsivých podmínkách, fyzické tresty, a to všechno pro lidskou zábavu. Není divu, že se už řadu let snaží ochránci zvířat o to, aby cirkusy zcela vypustily vystoupení živých zvířat. Tuhle snah pak podporuje čím dál větší procento lidí, které bojkotuje ta cirkusová vystoupení, ve kterých zvířata stále vystupují. A jaká že je alternativa?

Tak třeba hologramy. Ano, Circus Roncalli se oficiálně stal prvním holografickým cirkusem na světě. Živá zvířata přitom přestala používat už v roce 1990, desítky let předtím, než se do boje připojili další. Německý cirkus tak využívá pokročilé technologie, které nahrazují zvířata, a čím dál více se soustředí na poetická a akrobatická čísla svých umělců. Na ukázku z představení se teď můžete podívat níže a my jen doufáme, že se pro podobný krok rozhodne brzo i další.

Článek je zařazen v: cirkus , hologramy , zvířata , Ochránci , akrobaté , umělci , revoluce

reklama