Řidič vyškolil dva rasisty
Autor: facebook.com/jimmy.w.bode Řidič vyškolil dva rasisty

VIDEO: Řidič parádně vyškolil dvojici rasistů. Za svoji reakci získal obdiv internetu

rd. Publikováno: 18.05.2022
Jste rasisté? Tak tímhle autem se nesvezete! Řidič Lyftu projevil pevné zásady.

reklama

Řidič společnosti Lyft v americkém státě Pensylvánie čerstvě získal titul hrdina internetu poté, co na sociální sítě zveřejnil video, v němž školí dvojici rasistů. Video začíná zcela obyčejným otevřením dveří a pozdravem, pak ale nastupující žena z ničeho nic zmíní údiv nad tím, že je řidič bílý. Bílý muž. Wow. James W. Bode se v tu chvíli zeptá, jestli si žena nemyslí, že to je trochu nevhodné. Pak se jí ještě zeptá, jaká by byla její reakce, kdyby na jeho místě seděl někdo černé barvy pleti. Než však žena stačí odpovědět, řekni jí, že si může vystoupit, protože ji nesveze.

 

Video pak pokračuje ještě reakcí partnera ženy, který po zjištění, že je řidič nesveze, začne nadávat a muži za volantem dokonce vyhrožovat. Ten je ale po celou dobu naprosto v klidu, navíc dvojici upozorní, že si vše nahrává, a že za tu výhružku volá policii. Tím video končí.

Každopádně za své klidné a svědomité reakce sklízí Bode samou chválu, zveřejnění videa ale mělo i stinnou stránku. Někteří lidé totiž byli schopni vypátrat domnělé rasisty z videa, a začít je za jejich chování veřejně šikanovat. Problém je, že to nejsou ty samé osoby, ale sdílí jen stejné jméno. I proto už řidič Lyftu na svém Facebooku uvedl, aby ostatní s těmito lynči přestali, a nechali policii, aby případ sama prošetřila.

Bude příští Oscary moderovat zfackovaný Chris Rock?

Vrátí se zfackovaný komik Chris Rock na Oscary? Pořadatelé ho chtějí jako moderátora!

reklama