Virály

21. června 2022 18:16

redakce Prima Lajk

VIDEO: Rodinná oslava se proměnila ve rvačku. Neuvěříte, kvůli čemu se tam semlela bitka

Takhle si oslavu padesátin zřejmě nepředstavovali…

Na rodinné oslavě padesátých narozenin očekáváte pár věcí – dort, šampaňské, možná nějaké ty konfety. Co ale rozhodně nečekáte je to, že se členové vaší povedené rodinky pustí do sebe a strhne se bitka.

To přesně zažila Lisa Keeganová na své oslavě… Ta si užívala zahradní party, když se rozpoutalo hotové peklo kvůli ukradené elektronické cigaretě. Rodinný přítel Adam (40) vyrval e-cigaretu z ruky jednomu z teenagerů na večírku. Lisin přítel Tony (50) se ho rozhodl bránit a strhla se mela. Na následujícím videu vidíte oslavenkyni, která se od sebe dva soupeřící opilce snaží zoufale odtrhnout. Jenomže ti dva jsou jako smyslů zbavení a neustále jdou jeden po druhém. Tony dokonce udeřil omylem Lisu.

Chaos eskaloval a zlatý hřeb všeho je Lisina dcera Colleen Jarvisová, která na záběru spadne před židli. V pozadí je slyšet smějící se dav, který celému fiasku jen pobaveně přihlíží. Lisa naštěstí celou situaci vzala s humorem. „Padesát ti je jen jednou a já na tuhle oslavu rozhodně nezapomenu!“

„To video je k popukání. Když jsem se na to dívala zpětně, pomyslela jsem si 'ach můj bože'. Bylo mi to trapné. Hodně lidí o tom mluvilo, ale někteří mě nazývají legendou. Spousta mých přátel si myslí, že je to brilantní,“ řekla později Lisa.

Oba rváči se sami sobě při pohledu na video museli zpětně smát. Prý spolu mají docela dobré vztahy a tohle vygradovalo pouze proto, že v sobě měli víc alkoholu. „Nemyslel jsem to vůbec zle. Později jsme se tomu smáli a vtipkovali,“ řekl Tony.

Sdílejte článek

Přečtěte si také