Velmi blízký vztah dvou sester 1
Autor: TLC Velmi blízký vztah dvou sester 1

VIDEO: Rodinný bizár roku? Tyhle sestry si společně daly nahou koupel. Jejich důvod vás šokuje

rd. Publikováno: 02.02.2023
Dvě sestry a jedna koupel. Tohle video šokovalo internet.

reklama

Sice už by nás v dnešní době nic překvapovat nemělo, čas od času se ale přece jen najde příběh, kterému se to povede. Jako například teď, když stanice TLC uvedla pořad Extreme Sisters, v němž tvůrci divákům představili jisté dvě ženy Christinu a Jessicu, kterak se chystají na domácí porod jedné z nich.

Asi by to pak nedotáhly do televize – natož do pořadu o „extrémních“ sestrách – kdyby na nich nebylo něco, ehm, zvláštního. A skutečně, většina epizody se totiž zaměřovala na snahu učinit blížící se porod jedné ze sester co nejpřirozenější a nejdomáčtější, jak to jen možné. No a jako přípravu pak ségry podstoupily nahou koupel. To už je mírně divné, další šok ale přišel vzápětí, když Jessica oznámila, že má menstruaci. Christina to však odmávla rukou, jako že to je v pořádku, a tak po chvíli obě ségry byly mokré a nahé před televizními kamerami.

 

Vysvětlily to každopádně tak, že jakmile dojde na porod, Christina si přeje, aby Jessica byla ve vaně znovu s ní, a pomohla jí vytáhnout dítě ven. Není divu, že tyhle rodinné vazby už přišly většině divákům až moc blízké a navrhovaly oběma sestrám, aby si přece jen část soukromí nechaly pro sebe a nebyly na sobě tolik závislé. Otázka je, jestli vůbec ženy o něčí názor stojí.

Kerrie Essex Bakerová

TikTokerka nazvala postižené děti zeleninou. Lidé na internetu ji za to nenávidí

reklama