Virály

30. ledna 2019 13:12

redakce Prima Lajk

VIDEO: Rodinu vyhodili z letadla kvůli strašlivému zápachu! Podívejte, co před nimi dělal zaměstnanec aerolinky

Rodinu vyhodili z letu kvůli zápachu.

Dobrá hygiena je jedním ze základních předpokladů pro vstup do společnosti. Jinými slovy, když smrdíte, měli byste raději zůstat doma. Existují ale lidé, kteří takové základní věci jako sprcha neřeší, uznávají přirozenější řád, a pak se diví, když jsou za to potrestáni.

Jedna taková rodinka teď na vlastní oči poznala, jaké to je, když ostatním lidem komplikuje život svým vlastním ignorantstvím. Yossi Adler a jeho žena Jennie spolu s jejich 19měsíčním dítětem cestovali z Miami, když jim v letadle bylo oznámeno, že musí kvůli pohotovosti prostor letadla opustit. Na letišti jim pak bylo sděleno, že letadlo odlétá bez nich, a oni byli vyhozeni kvůli stížnostem na silný zápach. Jak uvidíte v následujícím videu, zaměstnanec aerolinky si sám po přičichnutí musel zakrýt nos a udělat krok zpátky, aby zvládl s rodinou komunikovat.

Ta byla pochopitelně naštvaná a uražená, otec si stěžoval na to, že prý bylo důvodem jejich vyhození náboženství – jednalo se o totiž o židovskou rodinu. To ale zástupci aerolinky odmítli s tím, že o jejich náboženském vyznání nic netušili, dokud jim to rodina sama nesvěřila. Jak navíc dokládá tweet jedné z pasažérek zmíněného letu, rodina opravdu zapáchala.


Přečtěte si také