Rodinu vyhodili z letadla kvůli porušení pravidel 1
Autor: youtube.com Rodinu vyhodili z letadla kvůli porušení pravidel 1

VIDEO: Rodinu vyhodili z letadla poté, co si 2letá dcera odmítala nasadit roušku. Tyhle záběry vás rozzuří

rd. Publikováno: 14.12.2020
Aerolinka vyhodila z letadla rodinu s malou dcerou, která si odmítala nasadit roušku.

reklama

Koronavirus a všechny systémové změny s ním spojené se někdy zdají být už takřka neúnosné. Podniky krachují, lidé končí sami doma v depresích a všeobecná nálada i při těchto už skoro svátečních časech je stále převážně skleslá. A nepomůže tomu ani následující video, ve kterém byli rodiče dvouleté dcery požádáni, aby si vystoupili z letadla kvůli tomu, že si jejich dítě odmítalo před odletem nasadit roušku.

Otec a matka dítěte Eliz Orban zkoušeli personálu letadla vysvětlit, že budou dceři celou dobu zakrývat ústa šátkem, muž dokonce demonstrativně držel dceru na sobě a zakrýval jí ústa, jenže ani takový kompromis nakonec personál letadla nepřijal – a rodiče na cestě za zbytkem rodiny, aby mohli tradičně oslavit Vánoce pohromadě, tak museli letadlo opustit.

 

Později prý byli za ztrátu míst kompenzováni a aerolinka United Airlines jim vzkázala, že jsou vítáni kdykoliv příště zpátky na palubě – je však nutno, aby jejich dcera měla nasazenou roušku, a to za každých okolností. Stejná pravidla pak platí u všech velkých aerolinek, v podstatě se jim tak nikdo, kdo chce v této době někam letět, nevyhne.

Rouška Kevina ze Sám doma 1

FOTO: Kevin ze Sám doma zopakoval slavnou scénu z koupelny! Stačila mu k tomu rouška

reklama