návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

VIDEO: Ross z Přátel byl příšerný otec! Fanouškům to přiznal představitel jeho syna Bena

Chtěli byste Rosse za tátu?
Vydáno: 25.04.2019
Byl Ross dobrý otec? 2
Autor: NBC Byl Ross dobrý otec? 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Herec Cole Sprouse, jehož první významnou seriálovou rolí byl malý Ben v seriálu Přátelé, na Twitteru nedávno odpovídal na otázky fanoušků do jeho profilu pro magazín GQ. Jedna z otázek se pak týkala právě vztahu s jeho seriálovým otcem Rossem. A podle Colea to rozhodně nebyl vztah, na který by mohl být Ross dvakrát pyšný.

„Mnozí z vás by asi souhlasili s tím, že Ross nebyl zrovna ukázkovým otcem. Takže mě to vlastně ani nepřekvapuje,“ odpovídal herec na otázku, proč ze seriálu během osmé řady zmizel. Samotný důvod vysvětlit nedokázal, faktem každopádně je, že ve zbývajícím počtu epizod už byl Ben pouze párkrát zmíněn, tvůrci jej však nikdy znova neukázali.

Jeden z fanoušků pak přišel s teorií, že byl Ross tak sobecký, že se s Benem zcela přestal stýkat, takže mu nejspíš byla odebrána i střídavá péče. To je samozřejmě trochu drsné a na Rossův charakter to úplně nesedí, spíš měli tvůrci plno práce s uzavíráním příběhů zbytku postav, takže se na Bena už zkrátka nedostalo.

Článek je zařazen v: přátele , Ross , herec , syn , Ben , Cole Sprouse