Virály

24. července 2019 15:04

redakce Prima Lajk

VIDEO: Rozzuřená žena zmlátila svého partnera v letadle. Neuvěříte, proč to udělala

Začalo to jenom hlasitým a sprostým nadáváním v letadle, ale vyvrcholilo to napadením. Žena se natolik rozzuřila, že začala svého partnera mlátit.

Cestující zůstali úplně paralyzováni, když slyšeli hlasitý křik. Žena se začala hádat se svým partnerem, protože se měl otočit za jinou ženou. To ji rozzuřilo natolik, že mu začala vulgárně nadávat. Někteří z cestujících zůstali v klidu, ale byla vidět napjatá atmosféra, jak žena začala zvyšovat hlas. Letuška ženu upozornila, že hned za ní sedí malé dítě. Tak jestli by se mohla uklidnit. To ale nezabralo, žena na to odpověděla: „Jo, já vím, že je tam pod***ný dítě, utěšovala jsem ho.“

Žena se nemohla uklidnit, to, že se její chlap otočil za jinou ženskou, evidentně nerozdýchala. Její agresivita se pořád stupňovala, až se nakonec chlápek vedle ní zvednul a šel uličkou pryč. To se ale zřejmě jeho partnerce taky nelíbilo, takže vzala laptop a ještě ho s tím párkrát přetáhla přes hlavu. Pak už se velení letadla podařilo dostat situaci pod kontrolu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také