Řidič vezl muž na kapotě
Autor: Youtube Řidič vezl muž na kapotě

VIDEO: Rozzuřený řidič nabral na kapotu muže a jel s ním šílenou rychlostí po dálnici. Tyhle záběry děsí internet

Publikováno: 31.01.2019
To se takhle lehce srazíte s jiným autem a už se vezete na jeho kapotě více než stokilometrovou rychlostí po dálnici plné aut.

reklama

Na internetu se objevilo šokující video, které zachycuje staršího muže na kapotě auta jedoucího rychlostí více než 110 km/h na hodně rušné dálnici. Hlavním „hrdinou“ zběsilé jízdy v americkém Massachusetts je 65letý Richard Kamrowski, který se konečky prstů usilovně drží auta, zatímco rozzuřený řidič neúprosně pokračuje stále dál a dál. Hrůzná scéna začala hádkou Kamrowského s řidičem Markem Fitzgeraldem, která následovala po drobné kolizi jeho a Kamrowského vozidel.

Podle policejního hlášení se Kamrowski vyřítil z auta, aby zabránil bílému autu odjet z místa. Řidič ho však ignoroval, najel směrem ke Kamrowskému, a donutil ho tak skočit na kapotu vozu. Ani to rozzuřeného Fitzgeralda nezastavilo a ujel ještě dalších 5 km po dálnici plné projíždějících aut. V jednom momentu je na záběrech zachycených jinými řidiči vidět, jak bílé auto náhle brzdí a snaží se shodit nežádoucího cestujícího z kapoty svého vozu.

Kamrowskému se naštěstí i v této rychlosti nějakým zázrakem podařilo zavolat policii svým mobilem. Zároveň dokázal přinutit řidiče, aby konečně zastavil, a poté na něj namířil zbraň, aby mu zabránil rozjet se dřív, než na místo dorazí policie. Jakmile se strážci zákona objevili na scéně, zatkli oba aktéry nebezpečné podívané. Jak celá vyloženě akční scéna, při které se naštěstí nikomu nic nestalo, vypadal, se nyní můžete podívat v následujícím videu.

 

 

Na první pohled hrozivý náraz.

VIDEO: Drsné záběry, které šokovaly internet! Řidič brutálně srazil cyklistu z kola! Co se mu stalo?


 

reklama