Virály

9. června 2021 07:54

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Salón čelí kritice kvůli nechutnému trendu krásy! Opravdu vkládají do nehtů živé ryby?!

Tak tohle je nechuťárna, která by jen tak někoho nenapadlo. V salónu začali vkládat do nehtů jako dekoraci živé ryby.

Bizarní trend krásy se objevil v jednom z nehtových studií, které nese název Nail Sunny. Jako každý jiný salón i tento pravidlně zveřejňuje všechny svoje výtvory na instagramovém profilu. Tam byly donedávna k vidění různé originální barvy, vzory a texty na nehtech. Ale minulý měsíc se semlel pořádný poprask, když kosmetičky zveřejnili fotku svého nejnovějšího "umění". Jestli se tomu tak vůbec dá říkat, protože pohled na něco takového vzbudil ve většině lidí spíš odpor a opovržení. Na fotce dlouhého nehtu bylo vidět, jak je k němu "připevněná" malá živá rybička.

Na nehtu to vypadalo spíš jako malé akvárium. Když však na pořízeném videu žena vnořila ruku do vody, rybka se z nehtu uvolnila a vplula do ní. Pro spoustu lidí už tohle bylo opravdu silné kafe, a není se taky čemu divit – ryba přidělaná na nehet, ještě navíc živá, opravdu nepatří do nehtového studia jako dekorace. Spousta lidí od té doby obvinila salón z týrání zvířat a byli totálně znechuceni tím, co museli na internetu spatřit.

Naštěstí to vypadá, že nehet s nádrží na rybičku byl pouhým hitem sociálních sítí, takže by snad nikoho ve skutečnosti nenapadlo něco takového "nosit", jestli se to tak dá říct. Přestože to však pro opravdové zákazníky určeno nebylo, mohlo by to někoho inspirovat k myšlence, že pokud jde o krásu, je vše dovoleno – dokonce i když k tomu využijete živého tvora. Skupina PETA zabývající se právy zvířat vážně o video zajímala, a požádala studio Nail Sunny, aby se to už neopakovalo. I tak se však majitelé studia bránili s tím, že rybkám to vůbec nevadilo a že byly navráceny zpátky do zverimexu. No, nevíme.


Přečtěte si také