návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

VIDEO: Sedmiletý borec zaběhl nový rekord ve své věkové kategorii. Je to nový Usain Bolt?

Teprve sedmiletý Rudolph 'Blaze' Ingram je přezdívaný jako následník slavného běžce Usaina Bolta a to právem.
Vydáno: 13.02.2019
Rudolph 'Blaze' Ingram  9
Autor: instagram Rudolph 'Blaze' Ingram 9
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tahle vycházející hvězdička naprosto zazářila v běžeckém závodě, kdy s přehledem předběhl všechny své soupeře. Jeho obrovský náskok vás donutí dívat se s otevřenou pusou. Je to vůbec člověk? Jednou za čas se zrodí obrovský talent a Rudolph je přesně ten případ. Dokončil 100 m za 13:48 sekund. Jsou profesionální atleti, kteří jsou jen o pár sekund rychlejší než on. Usain Bolt drží rekord 9:58 vteřin.

Tohle dítě ale nemá talent pouze na běh, hraje také americký fotbal, a i v tom je zatraceně dobrý. Začalo se o něm mluvit tehdy, když LeBron James sdílel video, na kterém to ostatním dětem opravdu nandal. Jeho otec, který se stará o jeho Instagram, na kterém už mimochodem nasbíral přes 270 tisíc sledujících, je na něj náležitě pyšný. Malý Rudolph si už ve svém brzkém věku získal pozornost veškerých atletických a fotbalových trenéru v zemi. „Jsem na něj obrovsky pyšný jako otec a jako trenér, nejenom proto, že si vede nesmírně dobře, ale také proto jaký je. Tvrdě dře, má respekt a pokoru, neustále se usmívá. Jsem vděčný, že toho můžu být součástí,“ řekl jeho otec Ingram Snr.

Článek je zařazen v: běh , sport , fotbal , rekordy , Rudolph 'Blaze' Ingram