Virály

3. června 2020 14:53

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Senátorka v Mexiku si zapomněla po videokonferenci vypnout kameru! Co potom před kolegy dělala?

Při probíhající pandemii už se stala lidem celá řada pracovních trapasů. Tenhle je ale zatím rozhodně na špici.

Už dřív se moderátorkám stávalo, že jim do živého přenosu omylem vstoupil někdo za členů rodiny – třeba tatínek, který se zrovna v pozadí převlékal. Anebo kočky, které svedly na pozadí pracovního video rozhovoru zuřivý zápas. Už těmto drobným incidentům se lidi na internetu vysmáli. To, co se stalo téhle mexické senátorce, ale rozhodně nemá obdoby.

Mexická politička, 66letá Martha Lucía Mícher, se zúčastnila video konference se svými kolegy, kde spolu jednají zástupci mnoha zemí. Senátorka se uprostřed konference přesunula do koupelny a myslela si, že už má kameru vypnutou. Proto se rozhodla se svléknout a jít do sprchy. Kamera ale zůstala zapnutí a kolegové mohli vidět její nahé tělo, když se sprchovala. Samozřejmě můžeme jen těžko hádat, proč si s sebou brala (zřejmě mobil) do koupelny.

Součástí konference byli členové politické mexické strany NRM, zástupci národní banky Mexika a novináři. Všichni diskutovali o dopadech pandemie koronaviru. Protože ale mohli senátorku pozorovat při sprchování dlouhých pár minut, někdo z nich udělal snímek obrazovky a pustil tenhle nešťastný incident na internet, kde se tomu okamžitě lidé začali vysmívat. Senátorka se později za svůj omyl omluvila, dodala ale, že se za svoje „tvary“ rozhodně nestydí.

Reagovala takto zejména v odpovědi na internetové trolly, kteří jí vyčítali její postavu. Prý porodila a odkojila čtyři děti, z kterých jsou zodpovědní dospělí muži. Ve svých 66 letech tedy svoji postavu neřeší a naopak se nechala slyšet, že je hrdá na své tělo, kterým je živila, nestydí se za sebe, svoji postavu prý miluje a stará se o ni. Nato se senátorky také veřejně zastali další její kolegové. I přesto na tenhle moment asi jen tak nezapomene...

Sdílejte článek
Štítky koupelna Mexiko konference videokamera Internet pandemie covidu-19 Martha Lucía Mícher

Přečtěte si také