Vězeňkyně z TikToku 1
Autor: instagram.com/jesken12 Vězeňkyně z TikToku 1

VIDEO: Sexy bývalá vězenkyně na TikToku prozradila, jaký byl první den ve vazbě. Co nejhoršího zažila?

rd. Publikováno: 19.03.2021
Jaký je první den ve vězení?

reklama

Chcete další příklad toho, jak si lze vydělávat pomocí TikToku? Jistá dívka teď například obrátila svoji minulost a využila zkušeností z vězení k tomu, aby na TikToku nyní informovala ostatní o tom, jaké to je.

Jessica Ken skončila ve vězení už v 17 letech za držení a prodej drog. Rovněž porušila několik podmínek a představovala zjevné nebezpečí pro svoji komunitu. Jenže to byla nejspíš jen pozdní puberta – nyní ma Jessica na TikToku 730 tisíc sledujících a točí videa jako například 15 nepsaných pravidel ve vězení a podobně.

Jessica už tak stihla například prozradit, jakými způsoby si ženy ve vězení užívají sex nebo jaký byl její první den. Nejdřív vás podle všeho čeká převoz z vazební věznice do státní, přitom jste stále spoutáni a sedíte v autobuse – jízda většinou trvá celkem dlouho a nejsou při ní žádné zastávky. Ona navíc byla v té době těhotná, takže to pro ni bylo obzvlášť náročné. Následně vás svléknou, umyjí, prověří, že u sebe nic tajně nedržíte, což může někdy být velice traumatické. Poté následuje vyplnění dotazníku, například koho zavolat v případě, že umřete. Zkrátka hektické a náročné.

Nicméně Jessica to vše zvládla, svůj život obrátila k lepšímu a nyní se snaží využívat sociální sítě k tomu, aby protlačila reformu vězeňského systému. No, držíme palce.

 

Příběhy o nevěře na TikToku 1

VIDEO: Žena nachytala přítele při nevěře nezvyklým způsobem. Zkontrolovala mu fitness náramek

reklama