Virály

19. března 2021 14:03

redakce Prima Lajk

VIDEO: Sexy bývalá vězenkyně na TikToku prozradila, jaký byl první den ve vazbě. Co nejhoršího zažila?

Jaký je první den ve vězení?

Chcete další příklad toho, jak si lze vydělávat pomocí TikToku? Jistá dívka teď například obrátila svoji minulost a využila zkušeností z vězení k tomu, aby na TikToku nyní informovala ostatní o tom, jaké to je.

Jessica Ken skončila ve vězení už v 17 letech za držení a prodej drog. Rovněž porušila několik podmínek a představovala zjevné nebezpečí pro svoji komunitu. Jenže to byla nejspíš jen pozdní puberta – nyní ma Jessica na TikToku 730 tisíc sledujících a točí videa jako například 15 nepsaných pravidel ve vězení a podobně.

Jessica už tak stihla například prozradit, jakými způsoby si ženy ve vězení užívají sex nebo jaký byl její první den. Nejdřív vás podle všeho čeká převoz z vazební věznice do státní, přitom jste stále spoutáni a sedíte v autobuse – jízda většinou trvá celkem dlouho a nejsou při ní žádné zastávky. Ona navíc byla v té době těhotná, takže to pro ni bylo obzvlášť náročné. Následně vás svléknou, umyjí, prověří, že u sebe nic tajně nedržíte, což může někdy být velice traumatické. Poté následuje vyplnění dotazníku, například koho zavolat v případě, že umřete. Zkrátka hektické a náročné.

Nicméně Jessica to vše zvládla, svůj život obrátila k lepšímu a nyní se snaží využívat sociální sítě k tomu, aby protlačila reformu vězeňského systému. No, držíme palce.

@jesken12

#jessicakent #prisontiktok #prison #jail

♬ original sound - Jessica Kent

Sdílejte článek
Štítky vězení život chyby věznice TikTok Sexy vězeňkyně

Přečtěte si také