Tiktokerka natočila týpka, jak si ji tajně fotí 1
Autor: instagram.com/juliampic/ Tiktokerka natočila týpka, jak si ji tajně fotí 1

VIDEO: Sexy influencerka omylem natočila týpka, co si bez dovolení fotil její zadek! Jaká byla jeho reakce?

rd. Publikováno: 04.04.2021
Nefoťte si hezké ženy bez jejich svolení. Fakt to není slušné.

reklama

Posilovny jsou samy od sebe poměrně toxické místo. Člověk tam přijde, okamžitě je všemi souzen za to, že má buď moc svalů, nebo žádné svaly, lidé hodnotí jeho oblečení, výstroj, způsob, jakým cvičí, jestli přišel sám, s kamarádem nebo přítelem/přítelkyní – je toho zkrátka hodně. A teď si představte, že jste žena/dívka, a k tomu všemu ještě cizí muži posuzují, jestli jste dost sexy, nebo ne. A co hůř, dokonce si vás i tajně fotí, aby následně obrázky ukázali svým kamarádům.

Přesně to se teď stalo mladé influencerce Julii, která se při cvičení natáčela a u toho omylem nachytala frajera, co si za ní vyfotil tajně její pozadí. Fotku šel hned ukázat svému kamarádovi, když ale Julia kluka oslovila s tím, jestli si ji vážně vyfotil bez svolení, vše popřel. Tou dobou to dívce přišlo jako citlivé téma, po pár měsících se ale rozhodla video sdílet svým fanouškům, aby sami posoudili, jestli to bylo jak Julia tvrdí, nebo ne. No, posuďte sami:

 

@juliaapic

was honestly gonna post this on here when it happened but it was a bit too sensitive at the time lol. genuinely curious what you guys think

original sound - julia

 

Tiktoker se opřel do lovců exotické zvěře 1

VIDEO: Tiktoker brutálně zničil teorii, že lovci vražděním zvířat pomáhají světu. Ve skutečnosti je to naopak!

reklama