VIDEO: Sexy učitelku vyhodili ze školy kvůli nahé fotce. Teď za to chce vysoudit miliony. Vážně jí tohle projde?

Všechny učitelky, a hlavně ty hodně sexy, by měly mít na paměti, že se jejich nahé fotky můžou kdykoliv ocitnout v rukou studentů. Tahle na tom ale vlastně nevidí nic špatného.

Učitelé by měli být vzorem, a to i morálním. Když se tedy na škole v americkém Long Islandu ocitly polonahé fotky učitelky v rukou jednoho ze studentů, vedení jí okamžitě dalo výpověď. Alespoň to tvrdí 25letá lektorka matematiky Laura Miranda, která sehrála v případu hlavní roli a nyní podala na instituci žalobu a žádá odškodnění ve výši 3 miliony školy. Obhajuje se tím, že fotku pořídila před dvěma lety a poslala ji svému tehdejšímu partnerovi, který byl taktéž učitelem na jiné škole.

Podle svých slov neměla nejmenší tušení, že se inkriminovaný snímek dostal až k dotyčnému studentovi. Právník Laury uvedl, že vedení školy jeho klientku potrestalo neprávem. Sama učitelka na tiskové konferenci označila fotografii za naprosto nevinnou s tím, že její horní část těla není o nic víc pohoršující než pánská. Muži by přitom podle ní za podobný snímek s odhalenou hrudí nikdy z práce vyhození nebyli. Považuje proto za nespravedlivé, že jí taková fotka zničila kariéru a poskvrnila pověst.

Zástupci soudu, který případ řeší, se k němu zatím odmítají vyjadřovat. Laura tvrdí, že si během probíhajícího procesu hledá nové zaměstnání. Uvedla také, že je ochotná žalobu stáhnout, pokud ji bývalý zaměstnavatel přijme zpět. To však ředitel školy udělat nehodlá, protože si nedokáže představit, že ji postaví před třídu plnou kluků, kteří si mohou vytáhnout mobily a dívat se na její nahou fotku. Vypadá to, že tento případ bude ještě hodně zajímavý. Na to, jak vypadá kontroverzní fotografie a jak se učitelka hájila, se můžete podívat v následujícím videu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také