Virály

11. července 2018 14:49

redakce Prima Lajk

VIDEO: Šikanovaná dívka odmítala jít na ples. Její strýc ale udělal věc, která dojímá celý internet

Chloe se bála šikany i na školním plese. Její strýc pro ni připravil překvapení, po kterém si získala respekt všech spolužáků.

Dost z nás mělo někdy v době školních let spolužáka, který nebyl příliš oblíbený. Mohlo to být proto, že měl pár kilo navíc nebo raději preferoval knihu před párty se spolužáky.

Dětský svět je krutý a nebere si servítky. Takové období zažívala i Chloe z Velké Británie, která byla terčem šikany od svých šesti let. Spolužáci se nebáli i fyzického napadení, a tak Chloe občas schytala pár bolestivých ran. Když se dozvěděla, že její škola bude pořádat školní ples, bylo pro ni jasné, že zůstane doma a nikam nepůjde. Rodina však mladou Britku přemluvila, a tak se Chloe zúčastnila.

Její strýc jí připravil obrovské překvapení, po kterém si jí vážili všichni spolužáci. Strýc svolal svou partu motorkářů, aby Chloe doprovodili na školní ples. 126 drsných chlápků doprovodilo slečnu až na místo. Když to její spolužáci viděli, spadla jim čelist. Chloe se v tu chvíli cítila jako princezna, které začíná nový život.

Sdílejte článek
Štítky Velká Británie šikana ples Internet šťastný konec Chloe

Přečtěte si také