Virály

2. října 2019 14:36

redakce Prima Lajk

VIDEO: Šikanovaný kluk je k nerozeznání poté, co zhubl 85 kg! Podívejte se, jakou prošel fenomenální proměnou

Od šikanovaného tlouštíka k vypracovanému frajerovi.

Ethan Taylor si prošel něčím, co asi spousta z nás už taky někdy zažila. Šikanou. Jasně, nejspíš si teď říkáte, že šikana je jen něco, co vidíme ve filmech, vpravdě je ale mnohem častější, než si myslíte. Někdy si toho přitom nemusíte ani všimnout, někdo se někomu posmívá, děje se to každý den, a pomalu nenápadně se to hromadí až do chvíle, kdy už to daný člověk nevydrží. Co se stane pak, záleží na okolnostech, v případě 21letého Ethana to naštěstí dopadlo dobře.

Ethan byl od mládí šikanován za svoji váhu. Se svými 171 kg rozhodně mezi ostatními dětmi vynikal, když tak v 19 letech dosáhl dna, a myslel si, že už psychický tlak dál nezvládne, rozhodl se učinit zásadní rozhodnutí.

Otočme list o dva roky později, z Ethana je nyní inspirující mladý chlapec, kterému se povedlo shodit přes 85 kg, tvrdě cvičí každý den a pomáhá ostatním ve svém okolí, aby dosáhli stejného pokroku jako on. Jo, a taky se připravuje na chicagský maraton. Slušné, že? Na Ethanův příběh se můžete podívat níže. A pokud byste mu chtěli finančně přispět, navštivte tuto stránku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také