Virály

6. listopadu 2019 12:50

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Šílená matka začala na ulici kolem sebe stříkat mléko ze svých prsou! Proč to udělala?

Tohle nepochopíte. Žena se na festivalu nějak odvázala a začala se kroutit do rytmu tance. U toho si mačkala prsa a stříkala z nich mléko na všechny kolem.

Když se matka roztančila, chlap jménem Erik nestačil zírat. Natočil ženu, která twerkuje a kroutí se do rytmu hudby. No, na tom by ještě nebylo nic tak divného, kdyby u toho ovšem nebyla polonahá a nestříkala všude kolem sebe mléko ze svých bradavek. Žena při tanci mačkala svoje ňadra a stříkala ho na všechny lidi kolem sebe; je vidět, že je jí úplně jedno, jestli někoho zasáhne.

Nějaký muž si v jednu chvíli dokonce sednul před ní a otevřel pusu, aby mohla mléko stříkat na něj… No, v tu chvíli autor videa prý tak trochu ztratil slova. Ale tak hlavně, že se všichni bavili. Ostatní lidé z toho už tak odvázaní nebyli, spíš znechucení. Ozývalo se „ježiši kriste,“ nebo „ach bože,“ což jsou pravděpodobně odpovídající reakce. Klip byl natočený v jižní Kalifornii a brzy poté, co ho Erik uveřejnil na sociálních sítích, se stalo virální. Jak by taky ne. Lidi kritizovali matku třeba i za to, že mléko namísto svému dítěti vystříkává na ulici...


Přečtěte si také