Virály

4. března 2019 14:25

redakce Prima Lajk

VIDEO: Šílená žena zaútočila v živém vysílání na moderátorku šroubovákem! Co ji k tomu vedlo?!

Moderátorka byla zrovna v živém vysílání a četla čísla loterie, když na obrazovku vkročila agresivní žena se šroubovákem.

O tomhle by se asi televizní moderátorce v Thajsku nezdálo ani v nejhorší noční můře. Zrovna četla čísla loterie v živém vysílání, když k ní přikročila ze strany žena. Ta byla napřed vidět, jak prochází kolem kamery směrem ke svojí oběti. Útočnice měla v ruce dvanácticentimetrový šroubovák a namířila ho nebohé ženě na krk. Těžko říct, jaký masakr by se mohl stát, kdyby na ruku zatlačila proti ženině krku…

Dřív než ale stačila cokoliv udělat, ji naštěstí muži z ochranky zastavili. Agresivní útočnice prý trpí mentální poruchou. Podle MailOnline žena prohlásila, že byla na misi, ve které chtěla upoutat pozornost policie. Prý se snažila už před tím svou stížnost sdělit úřadům a médiím, když ji ale ignorovali, rozhodla se zaútočit. Jde o to, že její matka byla zatčena kvůli držení marihuany a dcera chtěla, aby policisté očistili její jméno.

Zaměstnance televize tento incident pořádně vyděsil. Moderátorka zůstala v šoku a odnese si z tohoto zážitku trauma… Šílená útočnice je teď ve vazbě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také