Virály

16. ledna 2019 14:46

redakce Prima Lajk

VIDEO: Šílené dopravní záběry děsí internet! Dítě vypadlo za jízdy z auta, rodiče odjeli!

Už jste někdy viděli něco podobného?

Už jste někdy měli svých dětí plné zuby do takové míry, že jste zvažovali nechat je opuštěné někde mimo u silnice? Ano, ale nikdy byste to ve skutečnosti neprovedli? Pak jste prošli základním testem lidství. V následujícím videu bohužel uvidíte případ, kdy někdo takovým testem neprošel.

Záběry z kamery v autě teď děsí veřejnost poté, co odhalily šílený případ opuštění malého dítěte. To bylo vyhozeno v dětské sedačce za jízdy z auta před průjezdem rušné křižovatky – rodiče, nebo kdokoliv to byl, kdo dítě z auta vyhodil, následně místo opustili a odjeli. Vyděšené holčičky se tak museli ujat zděšení přihlížející, kteří pochopitelně okamžitě přivolali policii.

Později se přišlo na to, že se nakonec nejednalo tak úplně o opuštění, jako spíš zanedbání. Matka totiž sedačku správně nepřipevnila a dítě tak vyletělo z auta samo. Jak si nikdo nevšiml otevřených dveří nám pořád uniká, ale fajn. Dotyčná se vrátila na místo až o dvacet minut později. Policie nyní zvažuje, jaké kroky proti matce dítěte podnikne.

Sdílejte článek
Štítky dítě matka auto internet jízda rodiče

Přečtěte si také