Virály

1. února 2022 14:10

redakce Prima Lajk

VIDEO: Šílený křesťanský pár sdílel pravidla pro úspěšné manželství. Co si proboha zakázali?

Pravidly tohoto páru se raději neřiďte.

Influenceři na TikToku mají čím dál tím větší dosah, a tak je občas potřeba se zastavit a zamyslet, jestli by lidé opravdu měli sledovat někoho, kdo šíří ve společnosti bizarní názory a často i vysloveně lži. V tomhle případě je řeč o ženě jménem Bailey McPherson a jejím muži Zacovi. Tento křesťanský pár žijící v Kalifornii má na populární sociální síti bohužel docela velký dosah, jak ale brzy pochopíte, můžou za to spíš jejich kontroverzní postoje, než že by byli zábavní, vtipní nebo jakkoli podnětní.

V jednom ze svých posledních videí totiž například Bailey svým fanouškům odhalila vlastní klíč k úspěšnému manželství. Co zahrnuje? Že ani ona ani její muž nesmí mít kamarády opačného pohlaví. Jo, vážně. A to není všechno. Dokonce nesmí mít ani za kolegu osobu opačného pohlaví a pakliže by někdy posílali zprávu někomu opačného pohlaví, musí ji tomu druhému dát přečíst. Jo a taky žádné porno. Hm, fakt takhle vypadá šťastný manželský život? Nemyslíme si.

Na druhou stranu – co čekat od ženy, která se odmítá očkovat, útočí na lidi, kteří se nechávají očkovat, naváží se do lidí i za to, že nosí roušky, a je samozřejmě proti potratům. Další důvod, proč bychom si ve světě sociálních sítí přáli, aby hloupost nebyla nakažlivá.

Sdílejte článek

Přečtěte si také