Virály

15. října 2019 11:42

redakce Prima Lajk

VIDEO: Simpsonovi předpověděli "konec" Fortnite! Jak se jim to pořád daří?

Simpsonovi už zase předpověděli budoucnost.

Čím víc nad tím přemýšlíme, tím spíš máme pocit, že by legendární seriál Simpsonovi neměl nikdy skončit. S takovou mírou přesných předpovědí budoucnosti totiž nikdo neví, jestli po skončení seriálu náhodou neskončí rovnou i svět. Ani jedno se snad v dohledné době konat nebude, každopádně je to tak, Simpsonovi mají na kontě další parádní trefu. Tentokrát totiž podle lidí na Twitteru předpověděli černou díru ve Fortnite.

Pro ty z vás, co žijí v jeskyních, Fortnite je masivně populární online hra, kterou hrají po světě miliony dětí, a patří tak mezi nejhranější hry současnosti. A zkraje týdne se náhle hra vypnula, herní svět explodoval před zraky všech hráčů a místo něj se objevila černá díra. Ne, nešlo o náhodu, to jen končila desátá sezona a tvůrci chystali servery na nový update.

Každopádně jestli vám znějí lidi přikovaní na několik hodin k obrazovkám a sledující černou díru povědomě, pak máte pravdu. Něco přesně takového totiž proběhlo i ve Springfieldu, díky čemuž mají lidi za to, že Simpsonovi jsou zkrátka lepší než kdejaká věštecká koule. No, něco na tom bude.


Přečtěte si také