návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

VIDEO: Simpsonovi předpověděli tragický masakr ze Hry o trůny už před 2 ROKY! Co seriál správně uhodl?

Simpsonovým se to zase povedlo.
Vydáno: 14.05.2019
Simpsonovi předpověděli masakr ve Hře o trůny 2
Autor: HBO Simpsonovi předpověděli masakr ve Hře o trůny 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Následující článek obsahuje spoilery k páté epizodě Hry o trůny; pokud jste ještě díl neviděli, podívejte se na něj a pak se vraťte.

V pátém díle zvaném The Bells (Zvony) jsme viděli poslední fázi přerodu Daenerys Targaryen do šílené královny, která spálila se svým drakem lannisterská vojska, celé Královo přístaviště a všechny jeho obyvatele. Nebyla to vůbec hezká podívaná pro fanoušky kdysi nevinné blondýnky, která chtěla jenom konat dobro. Seriál nám ovšem tuhle vizi představil už před několika řadami a v posledních letech k tomu vše směřovalo, těžko tak může být někdo překvapený.

Co víc, události této epizody uhodli dokonce i Simpsonovi. V premiérovém dílu 29. řady se totiž Simpsonovi, tentokrát pojmenovaní jako The Serfsons, ocitli ve středověkém městě – velmi podobném tomu ze Hry o trůny. Epizoda, která slavný fantasy seriál z velké míry parodovala, nakonec skončila tak, že hlavní postavy sledují draka pálit město do posledních základů. Tvůrci Simpsonových se tak zkrátka znova trefili. Podívat se na to můžete níže:

Článek je zařazen v: Simpsonovi , Hra o trůny , seriál , osud , město , přerod , Daenerys Targaryen