Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Virály

VIDEO: Skandál v Prostřeno! Tři soutěžící se přiotrávili a skončili v nemocnici! Co bylo v Pavlově jídle?

Děsivá situace, kvůli které bylo pozastaveno natáčení!
Vydáno: 13.12.2017, redakce

Tak tohle oblíbený pořad ještě nikdy nezažil! Dnes večer bude v Prostřeno! vařit dobrodruh a cestovatel Pavel, který chce soutěžící odrovnat svým exotickým menu, v němž nechybí např. ani chilli z Etiopie od místní babičky. Jenže právě na jeho menu ostatní krutě doplatí. Během večera se totiž udělá Lucii špatně a je jí na omdlení. Její stav se navíc nelepší, a tak pro ní musí být zavolána sanitka.

Brzy se však udělá nevolno dalším dvěma hostům, Jirkovi a Šárce, kteří nakonec také skončí v nemocnici. Co že se jim stalo? Ano opravdu se jim udělalo špatně z jídla, konkrétně právě ze zmiňovaného chilli. V krvi soutěžících se pak dokonce našly zbytky THC!

Natáčení pak muselo být na 3 týdny přerušeno, kdy byli soutěžící opět v pořádku. Pavel pak tvrdí, že o přítomnosti látky nevěděl a musela ji do koření přisypat právě ona babička. Jak celý večer nakonec dopadne? A jak budou po tomto dílu vůbec vypadat následující díly?

To se dozvíte v novém díle Prostřeno! na Primě už dnes v 17:50.

Líbí se vám tato parodie?

VIDEO: Youtuber Kovy útočí s drsnou parodií na Prostřeno! Byl ještě ostřejší než Kazma?

Jak dopadne žádost o ruku?

VIDEO: Šílené zásnuby v Prostřeno! Soutěžící požádá svou přítelkyní o ruku. Řekne mu ale ano?

Reklama
Článek je zařazen v: Prostřeno!, otrava jídlem, nemocnice, sanitka, THC
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama