Virály

8. března 2018 11:10

redakce Prima Lajk

VIDEO: Skrytá kamera natočila, jak zdravotní sestra brutálně ubližuje 89letému muži na vozíku! Nic horšího jste ještě neviděli

Lidské dno v přímém přenosu.

Stáří občas může být fajn, ve spoustě případů tomu tak ale ze zdravotních důvodů není, a staří nemocní lidé tak končí ve specializovaných domovech pro seniory, kde by se o ně správně měli starat licencovaní profesionálové. Jak ovšem uvidíte na následujícím videu, realita je trochu někde jinde.

89letý muž si stěžoval rodině, že mu v jednom pečovatelském domově v Michiganu, USA, ubližují. Rodina podala stížnost, zaměstnanci to vyšetřili a došli k závěru, že si muž vymýšlí. Později ale Salim Younes, jeden z potomků onoho muže, objevil na svém otci stopy po násilí. A tak se rozhodl do jeho pokoje umístit skrytou kameru.

Jak na záběrech vidíte, zdravotní sestra je k muži na vozíku naprosto chladnokrevná. Mlátí ho po hlavě, nadává mu a nakonec s ním praští na postel, jako by to byl kus brambor. A to byl muž podle všeho čerstvě po operaci. A důvod tohohle ubližování? Salim a jeho rodina jsou muslimové, zdravotní sestra byla voličkou Donalda Trumpa, která muslimy nenávidí. Důvodem tak nebylo nic jiného než obyčejný rasismus. Protože tohle je očividně svět, ve kterém dnes žijeme.

Rodině se eventuálně podařilo dosáhnout toho, aby dotyčné zaměstnance vyhodili a pečovatelská služba poskytla všem zbylým další trénink a vzdělání. Na tento horor už ale pravděpodobně stejně nikdy nezapomenou.


Přečtěte si také