Virály

15. prosince 2022 15:40

redakce Prima Lajk

VIDEO: Slavná streamerka popsala děsivý zážitek z nočního klubu. Někdo ji zdrogoval a pronásledoval

Známá streamerka zažila nepříjemnou zkušenost v nočním klubu.

Hvězda Twitche JustaMinx odhalila na svém streamu děsivý zážitek z tohoto týdne, po kterém si myslela, že se nedožije rána. V pondělí večer ji totiž někdo ve striptýzovém klubu v LA zdrogoval a pak ji jistý cizinec pronásledoval samotnou ven.

JustaMinx sice patří na Twitchi mezi ty nejkontroverznější streamery, i ona je ale jenom člověk, ještě navíc žena, která si zaslouží respekt. Ten jí ale nedal neznámý člověk v onom nočním klubu, kde se věci údajně celkem rychle po jejím příchodu zvrtly. Jakmile si tak streamerka uvědomila, že se děje něco špatného, chtěla si zavolat Uber a požádala ochranku, aby s ní na auto počkali. Bodyguardi ji ale podle všeho ignorovali a nechali ji v klidu odejít, ačkoliv ji ve stejnou chvíli pronásledoval neznámý muž, s nímž se odmítala bavit.

Naštěstí byl aspoň řidič Uberu při smyslech, a tak cizinci odmítl nastoupit do auta ke streamerce, přestože se o to muž snažil. Že ji přitom někdo ten večer zdrogoval, došlo streamerce až druhý den doma, když se jí začaly vracet všechny vzpomínky. Tak ještě že tohle dopadlo relativně dobře. Bohužel je to ale kapka v moři a příběhů, které skončily tragicky, je výrazně víc.


Přečtěte si také