Virály

30. listopadu 2021 19:48

redakce Prima Lajk

VIDEO: Slavný doktor z TikToku přišel o práci. Točil totiž videa během operací

Doktor za natáčení videí na TikTok přišel o práci.

Chcete návod, jak přijít o práci? Je to jednoduché. Stačí začít v pracovní době natáčet videa na TikTok, stát se slavným a pak už jen čekat, až si vaší aktivity všimne šéf nebo nedej bože nějaký kontrolní orgán, a bez ohledu na to, kolik máte sledujících na libovolné sociální síti, existuje vysoká pravděpodobnost, že s vaší dosavadní kariérou je konec.

Přesně to teď udělal Dr. Daniel Arono, kterého na TikToku sleduje nějakých 13 milionů lidí. Potíž je v tom, že se pan plastický chirurg proslavil tak, že točil videa přímo během zákroků, což je nejen nebezpečné, ale taky neprofesionální a neetické. Jakmile si toho tak všimly australské kontrolní úřady, okamžitě záležitost začaly vyšetřovat a záhy dospěly k závěru, že lékař musí přestat operovat.

Muž údajně točil bez povolení pacientů, navíc na videích často dělal nevybíravé vtípky, a ohrožoval svým chováním zdraví lidí. Momentálně tak může fungovat pouze jako praktický lékař, a i tak bude muset být pod přísným dohledem. Zdá se, že mu tak končí nejen doktorská kariéra, ale možná i ta tiktokerská. Jak ovšem ukazuje následující video, zjevně není zdaleka sám.


Přečtěte si také