návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

VIDEO: Smečka lvů zaútočila na auto plné turistů. Tyhle adrenalinové záběry děsí internet!

Turistova noční můra.
Vydáno: 23.02.2018
lvi_utok_safari 1
lvi_utok_safari 1 Autor: youtube.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Africké safari, kdy si sedíte v autě a jezdíte krajinou, zatímco kolem vás běhají žirafy, v nedalekém jezeře se koupou hroši a někde v dáli se na kameni vyhřívá smečka roztomilých lvic, zní jako docela zábavný výlet. V realitě to probíhá trochu jinak a často máte štěstí, když se vůbec k nějakému zvířeti dostanete na pár metrů. Následující dvě ženy ale dostaly víc, než si možná přály.

Během jejich výletu se dvěma dětmi na safari ve Worcestershiru se totiž smečka lvů lehce rozvášnila a po menší rvačce uvnitř smečky se zvířata rozhodla vyrazit si na procházku. Což zahrnovalo mimo jiné skok na rodinné Hyundai a bezprostřední blízkost s turisty. Netřeba dodávat, že dámy měly co dělat, aby zůstaly v klidu. Naštěstí vše dobře dopadlo a lvi vyrazili brzy za jiným cílem. Nikomu se tak nic nestalo.

 

Článek je zařazen v: safari , Afrika , lvi , Ženy , turisté , nebezpečí , video , noční můra