Virály

30. května 2018 15:01

redakce Prima Lajk

VIDEO: Šokující reakce českého otce, jemuž v rozpáleném autě málem zemřelo dítě! Nikdo nechápe, jak tohle mohl říct!

Co zajímalo otce, kterému v rozpáleném autě málem zemřelo dítě?

Obyčejně bychom dali varování vyplývající z podobně smutné zprávy až na konec článku, z nějakého důvodu ale máme pocit, že tentokrát nebude od věci, když to napíšeme rovnou. NIKDY nenechávejte své děti a domácí mazlíčky v létě samotné uvnitř rozpálených aut. Nikdy. Následující případ z Brna díkybohu dopadl ještě dobře, nechybělo ale málo, a četli byste si tady teď podstatně smutnější text.

Vše začalo tím, že si muž na parkovišti v Brně všiml uvnitř zamčeného auta malé holčičky. Vzhledem k tomu, že auto stálo na přímém slunci a venkovní teplota dosahovala až třiceti stupňů, okamžitě si začal dělat starost o zdravotní stav dítěte a pochopitelně tak ještě s dalším kolemjdoucím vyrazil hledat v blízkém obchodním centru rodiče malé. To se nepodařilo, a tak zavolal na tísňovou linku 156. Martin Menšík, jak se hrdina z Brna jmenuje, za malou chvíli se situací seznámil dva přivolané strážníky a těm se za pomoci rozbitého okénka povedlo holčičku z auta vysvobodit. Teď ale přijde to nejhorší.

Když se majitel vozu a otec dítěte spolu se svou ženou vrátili, jako první je zajímalo, proč jim strážníci rozbili okno u auta. Prý jim místo toho měli nejdřív zavolat. Jak ale vysvětlila mluvčí záchranářů, dvacetiminutový pobyt holčičky ve vyhřátém autě byl dost na hraně, hrozilo totiž vážné přehřátí organismu a z toho plynoucí smrt. Naštěstí se v tomto případě podařilo vše podchytit včas. Rozhodně se však jedná o velké varování ostatním, aby si na tohle dávali zatraceně velký pozor.


Přečtěte si také