Virály

4. ledna 2021 15:34

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Šokující záběry ukazují okamžik, kdy dva muži vyskočili ze střešního baru! Přežili to?

Šokující záběry ukazují okamžik, kdy dva muži vyskočili ze střešního baru a podle policie způsobili mezi zákazníky paniku.

Na videu, které bylo zveřejněno na Twitteru, dva muži k velkému šoku a údivu všech zúčastněných skočili dolů ze střechy budovy hotelu, kde byl střešní bar. V první chvíli to všechny zákazníky pořádně vyděsilo, protože to vypadalo, že se muži prostě rozhodli skočit dolů naproti smrti. Ale bylo to trochu jinak. I když za nimi vyběhla vyděšená žena, která je natočila a neustále při tom volala "Ach můj bože!", tak oba muži skočili dolů a vůbec se jí nevěnovali. Stejně tak na ně volali další lidé sedící v hotelu, aby to nedělali a neskákali. Žena pak utíkala až ke hraně budovy a na videu je vidět, že muži použili k seskoku padáky.

Jeden z mužů si vzal červený padák a je vidět, že při seskoku klopýtá dozadu a chytá se stolu baru za sebou. Pak seskočí z budovy napřed jeden muž, pak se hned připojí i druhý. Oba muži pád přežili a nic se jim nestalo. V zákaznících to ale zanechalo velký šok. CNN uvedla, že hotelová ostraha řekla policii, že muži jsou hosty hotelu. Video z incidentu bylo předáno policii, ale totožnost mužů je stále neznámá. Hosté hotelu i návštěvníci mohou využívat střešní bar, ale rozhodně jim to nedává právo skákat ze střechy budovy dolů na ulici. Hotel později uvedl, že zapojil k řešení situace místní úřady a návštěvníky vystěhoval a zakázal jim vstup. Nechce podporovat ani toleovat toto bezohledné jednání.

I když se na první pohled může zdát nebezpečnější vyskočit z letadla, ve skutečnosti je mnohem horší skákat z útesů, skal nebo budo. Při nižší nadmořské výšce má totiž takový skokan jen pár sekund na to, aby roztáhl padák. To ale nedává téměř žádný čas, kdyby vznikl nějaký problém. Protože je to tak riskantní, je takové skákání na mnoha místech nelegální.


Přečtěte si také