reklama

reklama

Sourozenci strávili v pokoji deset let.
Autor: twitter.com/@ScrabbIit Sourozenci strávili v pokoji deset let.

VIDEO: Sourozenci se zavřeli po smrti matky do pokoje a nevyšli ven 10 let! V jakém stavu je našli?

sis. Publikováno: 13.01.2021
Když jim zemřela matka, tak se sourozenci zavřeli v pokoji a přestali vycházet. Strávili tam celých deset let.

reklama

Otřesný případ se odehrál v indickém městě Rádžkót. Je zřejmé, že když zemře nějaký člen rodiny, je to pro pozůstalé vždycky těžké. Pro tyhle tři sourozence, jednu dívku a dva chlapce, však znamenala smrt matky tak obrovskou ránu, že se všichni spolu zavřeli do pokoje a odmítali vyjít ven. I když je otec prosil, aby vyšli ven, nestalo se tak, a oni byli zavření v pokoji. Otec jim dával před dveře jídlo, které si odebírali. Takto v pokoji prožili neuvěřitelných deset let. To na nich zanechalo trvalé následky. Tak dlouhá izolace se samozřejmě musela podepsat nejen na jejich psychickém, ale i na fyzickém zdraví. Navíc se u nich rozvinuly mentální poruchy.

Trojice ve věku 30 až 42 let strávila spolu zavřená věčnost. Není jasné, proč jejich otec nezavolal pomoc dřív – nakonec ji ale přecejen zavolal, když mu přestali odpovídat. Proto požádal o pomoc neziskovku, aby jim přišli pomoct. V pokoji se jim naskytl šokující pohled. Bratři leželi úplně nazí na podlaze. Všechno tam zapáchalo, protože káleli pod sebe, neměli tam totiž ani toaletu. Jejich hygiena byla příšerná a oba muži byli zarostlí porostem. Žena byla sice oblečená, ale také v děsivém stavu. Ta se však alespoň o bratry starala a podávala jim jídlo. Otec jim před dveřmi nechával také noviny.

Když je z pokoje hrůzy osvobodili, tak je všechny vykoupali, ostříhali, oholili a také jim dali čisté oblečení. Po lékařské prohlídce se bohužel přišlo na to, že se u nich vyvinula celá řada duševních poruch, což je po tak dlouhé době v izolaci skoro pochopitelné. Vyvinula se u nich schizofrenie, jeden muž přestal mluvit a druhý utrpěl částečnou ztrátu paměti. Jeden si také zranil nohu při pádu z postele, takže se nedokázal bez pomoci ani jen najíst. Žena je na tom mentálně nejlépe. Momentálně jsou všichni pod dohledem lékařů. Proč tam ale strávili tak moc let a jaký hrozný šok museli kvůli smrti matky utrpět, se můžeme jen domýšlet.

Kájínek na pohřbu své matky chyběl

Bachaři mi zatajili smrt matky, tvrdí Jiří Kajínek v novém dokudramatu

Příběh Markéty: Jsem nezdravě závislá na partnerovi

Příběh Markéty: Jsem nezdravě závislá na partnerovi

reklama