návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

VIDEO: Soused se snažil utéct z karantény v přestrojení! Za co se proboha vydával?

Šílený soused se snažil utéct z karantény vtipným přestrojením.
Vydáno: 31.03.2020
Soused v přestrojení za keř 1
Autor: youtube.com Soused v přestrojení za keř 1

Nejspíš se všichni shodneme na tom, že nám karanténa dříve nebo později začne lézt na mozek. Lidé jsou od přírody společenští tvorové, chodit ven je pro nás přirozené, vídat se s jinými lidmi je pro nás prakticky jeden z nejzákladnějších instinktů. Jenže když na svět udeří nebezpečně nakažlivá pandemie, je třeba zvážit ty osobní potřeby a dát přednost společnosti jako takové.

Jenže vysvětlujte to každému zvlášť. Někteří lidé jsou zkrátka nepoučitelní, a tak se i přes přísné zákazy vydávají ven, tvoří hloučky, pořádají večírky nebo zvou sousedy na zahradní barbecue. V případě následujícího pána tomu ovšem předcházela docela vtipná situace.

Aby se jeden chlapík ve městečku Stevenage dostal z karantény ven, rozhodl se přestrojit se za keř, aby dokonale splynul s okolím. Pozorný páreček sousedů si ho ale všiml a celou bizarní situaci zaznamenal, takže se teď neznámému pánovi směje celý internet. Holt pro svobodu někteří udělají cokoliv.

 

Článek je zařazen v: přestrojení , soused , karanténa , keř

reklama