návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

VIDEO: Sousedé zazpívali k narozeninám holčičce, která v karanténě slavila 8 let. Tyhle záběry vás rozpláčou

Děti zbožňují narozeninové oslavy, v karanténě se bohužel dělat nedají. A tak sousedé téhle holčičce připravili alespoň tohle dojemné překvapení.
Vydáno: 27.03.2020
Sousedé zazpívali holčičce v karanténě k narozeninám
Autor: Youtube / VOA News Sousedé zazpívali holčičce v karanténě k narozeninám

Mít narozeniny v době karantény je smutné pro lidi v každém věku. Děti to ale musí bolet daleko víc než dospělé. Jen si to představte, je vám osm a nemáte šanci oslavit to s nikým jiným a nikde jinde než doma s rodinou. O párty s desítkami dalších dalších kamarádů a třeba i klaunem si můžete nechat jen zdát. Malá Sophia Thomas z Velké Británie však měla to štěstí, že v den svých osmých narozenin zažila něco mnohem lepšího… a dojemnějšího.

Její rodiče se totiž nesmířili s tím, že by jejich dcera měla slavit pouze v rodinném kruhu, a tak na Facebooku obepsali své sousedy a požádali je, jestli by ve schránce nemohli nechat Sophii třeba blahopřání. Pro jednoho z nich to ale bylo málo a přišel s nápadem, jak potěšit dívku ještě víc. Navrhl, aby všichni z okolních domů vyšli na ulici ve stejný čas a společně oslavenkyni zazpívali.

Naštěstí všechno vyšlo podle plánu a podle reakce Sophie zachycené v následujícím videu, které sdílel otec dívenky na Twitteru, na tohle narozeninové překvapení nikdy nezapomene.

 

 

Jak lidé v karanténě slaví narozeniny 7

GALERIE: 17 geniálních způsobů, jak v karanténě oslavit narozeniny. Brali byste takovou párty taky?

Článek je zařazen v: karanténa , narozeniny , holčička , sousedé , překvapení

reklama