Virály

12. srpna 2018 17:09

redakce Prima Lajk

VIDEO: Srdceryvná reakce psa, kterého majitelé odvedli do útulku, dojímá internet. Tyhle záběry rozbrečí i ty nejotrlejší povahy

Nezodpovědní majitelé si často vůbec neuvědomují, jak můžou ublížit svým mazlíčkům, když se rozhodnou je opustit.

Hned na začátku tohoto článku vás upozorňujeme, že tohle video je opravdu srdcervoucí a pro jistotu byste měli mít při jeho sledování kapesník při ruce. Jde totiž o záběry šestiletého psa, který se vrátil do útulku. A moment, kdy zjistí, že ho jeho dosavadní majitel opustil, je jednou z nejbolestnějších zážitků vůbec. A důvod, proč se ho jeho páníčci vzdali, je ještě krutější. Údajně si ho už nemohli nechat, protože si nerozuměl s novým štěnětem, které si pořídili. A tak musel starší čtyřnohý mazlíček z domu, aniž by dostal druhou šanci.

Psi jsou ale inteligentní zvířata a většinou vycítí, co se děje. Tento ubohý krasavec jménem Hunter není výjimkou. Tolik smutku a projevů zraněné duše častokrát neuvidíte ani u lidí. Naštěstí se dostal k dobrým lidem ze společnosti Houston Humane Society v Texasu, kde se o něj postarali a poskytli mu nejen prozatímní domov, ale i rameno, na kterém se mohl vyplakat.

Vzhledem k tomu, že se video okamžitě rozšířilo na internetu, vypadá to, že se Hunter brzy bude stěhovat za novou, doufejme zodpovědnější a láskyplnější rodinou, která se ihned po zhlédnutí videa ozvala útulku a rozhodla se jej ujmout. Tak snad se konečně dočká opravdového domova, kde ho budou mít rádi, a už nikdy nebude muset zažívat takové trápení jako na srdceryvném videu, na které se můžete podívat zde.

Sdílejte článek

Přečtěte si také