návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

VIDEO: Statečný pes skočil do vody, aby zachránil topící se kočku. Tyhle dechberoucí záběry dojímají internet

Myslíte si, že psy a kočky se nesnášejí? Tohle video vás přesvědčí o tom, že se hluboce mýlíte.
Vydáno: 21.12.2018
Pes skočil do vody, aby zachránil kočku
Autor: Youtube Pes skočil do vody, aby zachránil kočku
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Všeobecně se říká, že kočky a psy se příliš v lásce nemají, alespoň tedy v animovaných seriálech většinou přátelství mezi těmito dvěma zvířaty rozhodně nefunguje. Přesto se však na internetu neustále objevují videa, která dokazují přesný opak. A jedno takové natočila i žena z Turecka. Zachytila totiž neuvěřitelný skutek psa, který se obětavě vrhnul za kočkou topící se v nádrži s vodou, aby jí zachránil život.

Ve videu jde jasně vidět, že se kočka snaží dostat ven. Čtyřnohý hrdina na břehu však hned věděl, že jediný způsob, jak ji zachránit, je skočit pro ni do vody. To taky okamžitě udělá, vplave pod kočku a vyzvedne ji na hladinu. Sice to na chvíli vypadalo, že se nádrž stane osudnou oběma, pes se ale nakonec rychle vzpamatoval a dokázal oba vytáhnout na břeh. Video se brzy po svém zveřejnění na internetu stalo hitem a uživatelé z něj byli nadšení, přesto se někteří uživatelé pozastavovali nad tím, proč žena, která vše natáčela, čtyřnohým mazlíčkům bojujícím o život nepřispěchala na pomoc. My jsme každopádně rádi, že všechno dobře dopadlo a tuhle napínavou podívanou vám teď nabízíme ve videu níže.

 

 

Kočka přišla do útulku v bídném stavu 10

GALERIE: Kočka přišla do útulku v děsivém stavu! Když jí oholili srst, nestačili se divit! Co našli?

Článek je zařazen v: kočka , pes , záchrana , přátelství , video