Virály

17. března 2018 14:59

redakce Prima Lajk

VIDEO: Strašidelné záběry, které děsí internet! Kamera zachytila záhadný vlak duchů přijíždějící do stanice. Co to ve skutečnosti bylo?

Takový vlak pro duchy, z toho opravdu mrazí.

Velmi podivný moment zachytila bezpečnostní kamera na železniční stanici v Baotou. Záběry zachycují přijíždějící vlak a jeho zastavení ve stanici, jako by tam chtěl nabrat cestující, a opět se rozjel dále. Jediný problém je, že celý vlak byl průhledný a vypadal jako vlak duchů. Spíš jako by byl z paralelního vesmíru. Jeden tamní pracovník uvedl, že za 12 let, co tam pracuje, nic podobného neviděl. Video kamera zachytila 10. března, nahráno bylo na Youtube kanál zabývající se paranormálními jevy 14. března.

Reakce fanoušků na Youtube byly rozporuplné. Někteří psali, že je to pouze odraz nebo úprava v photoshopu. Jiní zase připustili, že by to opravdu mohlo být něco neobvykle záhadného. Někteří si pak myslí, že i kdyby to nebyly záběry vlaku duchů, mohlo by být video důkazem nějakého stejně tajemného jevu. Kde je pravda, se neví. Na video se můžete podívat a udělat si názor sami. My ale budeme pevně doufat, že to byl vlak do Bradavic.

Sdílejte článek
Štítky vlak YouTube duchové paranormální jevy Internet železniční stanice Pao-tchou bezpečnostní kamera

Přečtěte si také