návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

VIDEO: Strašidelné záběry, které děsí internet! Kamera zachytila záhadný vlak duchů přijíždějící do stanice. Co to ve skutečnosti bylo?

Takový vlak pro duchy, z toho opravdu mrazí.
Vydáno: 17.03.2018
Ve stanici zastavil vlak duchů
Ve stanici zastavil vlak duchů Autor: Youtube
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Velmi podivný moment zachytila bezpečnostní kamera na železniční stanici v Baotou. Záběry zachycují přijíždějící vlak a jeho zastavení ve stanici, jako by tam chtěl nabrat cestující, a opět se rozjel dále. Jediný problém je, že celý vlak byl průhledný a vypadal jako vlak duchů. Spíš jako by byl z paralelního vesmíru. Jeden tamní pracovník uvedl, že za 12 let, co tam pracuje, nic podobného neviděl. Video kamera zachytila 10. března, nahráno bylo na Youtube kanál zabývající se paranormálními jevy 14. března.

Reakce fanoušků na Youtube byly rozporuplné. Někteří psali, že je to pouze odraz nebo úprava v photoshopu. Jiní zase připustili, že by to opravdu mohlo být něco neobvykle záhadného. Někteří si pak myslí, že i kdyby to nebyly záběry vlaku duchů, mohlo by být video důkazem nějakého stejně tajemného jevu. Kde je pravda, se neví. Na video se můžete podívat a udělat si názor sami. My ale budeme pevně doufat, že to byl vlak do Bradavic.

 

 

Co se doopravdy děje v následujícím videu?

Tohle je důkaz, že duchové existují! Muž natáčel instruktážní video na YouTube, když vtom mu doma začalo strašit!

V době vytvoření tohoto snímku doma nikdo nebyl...

FOTO: I policie uznala dům za prokletý! Duchové udělali rodině ze života peklo. Dům se ale prodal!

Článek je zařazen v: vlak , duchové , paranormální jevy