Virály

12. dubna 2019 15:43

redakce Prima Lajk

VIDEO: Stroj pro dárce spermatu, kteří nechtějí masturbovat v nemocnici, boří internet! Jak tenhle odsávač funguje?

Čínská společnost přišla s geniálním nápadem, jak pomoci mužům překonat odpor z masturbace v nemocnicích – vymyslela autoamtický odsávač spermatu.

Možná se vám zdá, že vás už žádné nové technologie nemůžou překvapit. A stejně se vsadíme, že ta, se kterou teď přišli „soudruzi“ z Číny, vás minimálně ohromí. Ve svém videu, které se okamžitě po zveřejnění na sociálních sítích stalo virálním, totiž představují stroj, který má pomoci dárcům spermií. Řeší totiž problém těch, kteří bojují s masturbací v místnostech na klinikách. Tyhle automatické odsávače spermatu v sobě mají zabudovaný otvor, který se podobá vagině, masíruje penis a napodobuje pohyby sem a tam jako při pohlavním styku. Stačí tak, aby muž k přístroji přišel, zasunul penis, a tahle umělá technologie už se o vše ostatní postará.

Výsledkem by měla být dávka spermií, která by pomohla zabránit stárnutí čínské populace. Podle tamní vlády totiž země trpí vážným nedostatkem dárců spermií. Proto v poslední době média vyzvala dobrovolníky, aby tento problém pomohli zmírnit. Mnoho z nich se však nedokázalo přenést přes fakt, že by měli masturbovat v nemocničním prostředí. A tak Jiangsu Sanwe Medical Science and Technology centre vymyslelo tento automatický odsávač, který prodávají klinikám za necelých 150 000 Kč. Na to, jak vypadá a funguje, se nyní můžete podívat v následujícím videu. Co říkáte, pánové, pomohl by vám takový vynález zbavit se strachu z masturbace v nemocnicích?

Sdílejte článek
Štítky nemocnice spermie stroj masturbace dárci

Přečtěte si také