návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

VIDEO: Studentka prodává záběry sebe, jak kýchá. Vydělává si tak na školu! Kolik za to lidé platí?

Studentka se natáčí, jak kýchá, aby zaplatila školu.
Vydáno: 05.06.2019
Kýchací videa  2
Autor: youtube.com Kýchací videa 2

Vysoké školy, obzvlášť v zahraničí, mívají tendenci být poměrně drahé. Není divu, že si tak studenti často musí brát půjčky, které následně desítky let nemohou splatit, nebo v opačném případě, berou riskantní nabídky k práci, jenom aby se vyhnuli zadlužení. 18letá Abi Haywood z Walesu teď ale přišla na způsob, který vlastně není zase tak nebezpečný, náročný ani nijak škodlivý. Je ovšem zatraceně bizarní.

 

Abi se totiž natáčí, jak kýchá, protože o tahle videa je patrně na internetu velký zájem. Díky prodeji videí si následně může dovolit splácet univerzitu. Jedno totiž vyjde klidně i na pár stovek korun, přičemž čím specifičtější video, tím vyšší je jeho cena. Abi navíc zvládá kýchnout klidně i jedenáctkrát během pěti minut a její rekord je 37 kýchnutí za 3 hodiny. Vskutku úctyhodný výkon.

Článek je zařazen v: studentka , vysoká škola , univerzita , peníze , videa , kýchnutí

reklama