Virály

11. prosince 2019 13:01

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Světový šampion ve fackování dostal poprvé v životě ránu, kterou neustál. Kdo mu pořádně naložil?

Od tohohle týpka byste rozhodně facku dostat nechtěli. Je totiž ve fackování šampionem. Teď ale dostal poprvé nakládačku od silnějšího soupeře.

Jestli jste nikdy neslyšeli o soutěži ve fackování, spočívá to v tom, že se proti sobě postaví dva soupeři a zvítězí ten, kdo dá tomu druhému brutálnější facku. Mlátí se tak dlouho, dokud se jeden nezhroutí nebo to nevzdá, případně to neurčí rozhodčí. Konkurent Vaycheslav Zezulya (na pravé straně), byl ale pro světového šampiona Vasila Kamotskiho evidentně velké sousto. Měl co dělat, aby jeho facku ustál a začal se potácet sem tam, soupeř ho ještě musel zachytit. A to je Vaycheslav teprve nováček. Vítěz každého fackovacího zápasu navíc kromě slávy získá finanční odměnu ve výši 72 tisíc korun.

Pro šampiona Kamotskiho je to snad první neúspěch od doby, co vstoupil do tohoto sportu. Celý sál byl sílou nováčka Zezulya šokovaný. Kamotski ale prohru příliš nepřijal. Prohlásil, že byl v prvním kole na svého oponenta příliš milý a že nepoužil víc než 25 procent své síly, zatímco on to do něj napálil na sto procent. Ať tak či tak, poprvé od svojí velké slávy prohrál.


Přečtěte si také