Fanoušek zažil na Euru všechny emoce během minuty a půl 1
Autor: twitter.com Fanoušek zažil na Euru všechny emoce během minuty a půl 1

VIDEO: Švýcarský fanoušek na Euru zažil VŠECHNY emoce během 90 vteřin! Tyhle záběry baví internet

rd. Publikováno: 29.06.2021
Fanoušek Švýcarska si na Euru prošel všemi emocemi během minuty a půl.

reklama

Včerejší fotbalové zápasy na Euru byly poměrně výživné a taky celkem šokující. Nejprve navečer po dvou minutách prodloužení Chorvatsko srovnalo zápas se Španělskem na 3:3 a vykopalo si tak prodloužení. V tom nakonec dostali dva góly a jeli domů. Večerní zápas mezi Švýcarskem a Francií ale nabídl snad ještě více šokující zvrat.

Situace ve druhém zápase vlastně do velké míry připomínala předchozí zápas. Francie se štěstím obrátila zápas na 3:1 a vypadalo to, že je rozhodnuto. Pak ale Švýcarsko vstřelilo dva povedené góly, a tak se rovněž prodlužovalo. Ani jeden z týmů ale po třiceti minutách další branku nevstřelil a šlo se na penalty, ve kterých pravděpodobně nejlepší hráč současnosti Kylian Mbappé z francouzské reprezentace nastoupil k poslední páté penaltě, kterou musel dát. Nestalo se a Francouzi k nevíře celého fotbalového světa vypadli.

Nicméně pokud fotbal alespoň trochu sledujete, tak už tohle všechno víte. Snad žádné video ovšem nevystihuje včerejší večer plný překvapení tak dobře, jako tyhle záběry na švýcarského fanouška, jenž si prošel všemi možnými lidskými emocemi v rámci 90 vteřin. Podívejte se sami:

 

Zulay Pogba (Paul Pogba)

GALERIE: 10 nejvíc sexy partnerek fotbalistů na Euru. Jaké krásky ulovili Patrik Schick nebo Cristiano Ronaldo?

reklama