reklama

reklama

Otec neposlechl syna a zavolal policii na neznámého člověka 1

VIDEO: Syn prosil otce, aby nevolal policii na chlápka čekajícího před barákem. Ten ho bohužel neposlechl

Publikováno: 10.07.2019
Syn žádal otce, aby nevolal policii. Ten ho ale neposlechl.

reklama

Děti mají dar. Občas dokážou situaci vycítit a odhadnout mnohem lépe než dospělí. Jenže jsou to děti, takže jim málokdo věnuje pozornost. Potvrdilo se to teď i v případě následujícího incidentu, ke kterému došlo v jedné bytové čtvrti v San Franciscu.

Wesley Michel, softwarový inženýr, právě čekal na svoji kamarádku před jejím domovem, když ze dveří budovy vyšel Christopher Cukor se svým malým synem. Cukor okamžitě nabyl podezření, že se zde děje něco nekalého. Wesley je totiž Afroameričan, a tak po něm Cukor chtěl průkaz identity, a taky důvod, proč stojí před jejich barákem.

Wesley, který je na podobné incidenty bohužel zvyklý, si pro jistotu vše začal natáčet. Po chvíli dohadování se Cukor rozhodl zavolat na Wesleyho policii, a právě v ten moment měl raději poslechnout svého brečícího syna, který jej prosil, aby policii nevolal a prostě šli pryč. Bohužel, po příjezdu policie se ukázalo, že nikdo žádný zákon neporušil, vše je v pořádku a Cukor si tak pouze zadělal na pěkný trapas, protože video bylo následně sdíleno na sociální sítě, kde se stalo virální. Cukor později vydal vyjádření, že měl pro svoje chování dobrý důvod a nebylo to nic rasově míněného. Prý už byl několikrát vykraden a jeho otce navíc zavraždil člověk, jenž se vloupal do jejich staré budovy, má tak k cizincům přirozenou nedůvěru. Jinými slovy krásný příklad obyčejného lidského nedorozumění, kdy si ani jedna strana nedokázala srozumitelně vysvětlit, proč se chová tak, jak se chová. Berte to jako ponaučení.

reklama